The Turx Guild Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Turx Guild Forum

The Turx Guildimizin Forum Sitesine Hosgeldiniz...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tebrikler, The Turx

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Tebrikler, The Turx Empty
MesajKonu: Tebrikler, The Turx   Tebrikler, The Turx Icon_minitimeSalı Mayıs 20, 2008 1:18 am

Evet Zul'Aman progress bitmiş.Ve yanılmıyorsam da 25manler hız kazanmış.Gerçekten bu başarınızdan dolayı hepinizi tebrik ediyorum arkadaşlar.Bu guildin birşeyler başarabilme potansiyeli olduğuna inanıyorum.Umarım kısa süre içinde daha büyük instancelarında bosslarını devirip hız kazanırsınız.Hepinizi seven Northlander.Mektup gibi oldu farkındayım ama hepinizi çok özledim biraz böyle olsun istedim Very Happy
dragonoic
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Tebrikler, The Turx   Tebrikler, The Turx Icon_minitimeSalı Mayıs 20, 2008 2:18 am

Bizde seni özledik ama gordugumuz uzere oyunu bile bilgisayarından sildigine gore .. daha ne diyim, biz ,isteriz ki seninle birseyler yapalım mektubunu bi kenara bırak ta don Yazan Berker lskdjalşsdkşasd buda karşılık mektubu Laughing
Jaydlyn
Officer
Officer
Jaydlyn

MesajKonu: Geri: Tebrikler, The Turx   Tebrikler, The Turx Icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 10:32 am

Acındırma yapmayın La .... xD . Bu Arada GErçekten Kutluorum Hepinizi GruLL İnmiş İnş The eye ve Ssc de de Başarılı olursunuz Kardeşlerim ... Very Happy

Tebrikler, The Turx
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» iyi oyunlar the turx
» The Turx'un Realmdeki Durumu