The Turx Guild Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Turx Guild Forum

The Turx Guildimizin Forum Sitesine Hosgeldiniz...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

IMBA HOLY PALADIN??

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

IMBA HOLY PALADIN?? Empty
MesajKonu: IMBA HOLY PALADIN??   IMBA HOLY PALADIN?? Icon_minitimePaz Şub. 17, 2008 2:44 am

Evet arkadaslar, bir anketimiz var ve verdiginiz cevabın yanı sıra ayrıca da kendinizce veya size göre açıklamanızı da yaparsanız sevinirim Smile

En iyi holy paladin sizce hangisi ? :

- Critical % si yüksek olan

- INT ağırlıklı

- Heal Bonus ağırlıklı

Sizce diğerlerine göre daha iyi dediğiniz holy paladin hangisidir ?

Okuyan herkesten bir yorum bekliyorum.. GL hepinize Smile
Echycia
Admin
Admin
Echycia

MesajKonu: Geri: IMBA HOLY PALADIN??   IMBA HOLY PALADIN?? Icon_minitimePaz Şub. 17, 2008 7:26 am

Tek seçenek veremem ama 2 özellik denirse ; Heal Bonusu (açıklamasam olur di mi nedenini) ve Crit'i fazla olan paladin çünkü ne kadar crit o kadar mana restore Smile

Aslında seçeneklerinin içinde birde şu olsa ne güzel olur ; Nerede ne yapacagını bilen pala vasat bir gearı bile olsa Manasının son damlasına kadar yapar işini Very Happy
Ignovyn
Admin
Admin
Ignovyn

MesajKonu: Aynen!   IMBA HOLY PALADIN?? Icon_minitimePaz Şub. 17, 2008 5:28 pm

^^
https://theturx.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: :)   IMBA HOLY PALADIN?? Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 8:08 am

Öyle bi paladin olmaya calısıyoruz abi Smile Kısmetse gearlarıda düzelticem yakında
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: IMBA HOLY PALADIN??   IMBA HOLY PALADIN?? Icon_minitimePerş. Mart 13, 2008 3:20 am

bence imba paladin criti fazla olan paladindir. ben açıkçası tecrübeli bi pala olarak paladinin heal ını beğenmiyorum. paladinin tek özelliği manasının uzun kombatlara çok dayanması ve mt heallaması. bunun içinde bol crit çakması ve cd bittikçe pot içmesi şart. o yüzden en imba paladin 6,5dk veya daha fazla uzun sürecek bir combatta heal yapababilen paladindir.
dragonoic
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: IMBA HOLY PALADIN??   IMBA HOLY PALADIN?? Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 10:00 pm

Bence en iyi paladin işini yapabilen paladindir ama artık heal bot denilen olayla cok kolay yaapması gerekn hic birsey yok bi tek itemlerden fark ettiriyor bide anında karar vermesi gerek

item bakımından da criti 1. , heal bonusu 2. , ve ,int i 3. sırada olmalı bir paladin icin... pirat
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: IMBA HOLY PALADIN??   IMBA HOLY PALADIN?? Icon_minitimeSalı Mayıs 06, 2008 6:13 pm

PALADİN CHARA SAHİP ARKADAŞLAR PALADİN HAKKINDA NEDEN BİLGİ PAYLAŞIMI HANGİ İTEMLERİN NEREDEN DÜŞTÜGÜ YADA RAİD SIRASINDANELER YAPILMASI GEREKTİGİ VS VS KONULARDA HOLY, PRO,T YADA RETRİ OLUNMASI KONUSUNDA BİLGİ VERİLMİYOR PALA HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ ARKADAŞLARDAN RİCA EDİYORUM ARTIK PALADİN BÖLÜMÜNÜ COŞTURALIM Very Happy

IMBA HOLY PALADIN?? Matar_18
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: IMBA HOLY PALADIN??   IMBA HOLY PALADIN?? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 1:24 pm

Bencede crit çok önemli ama mana regeni iyi olan bi paladin uzun boss fightlarında tankı kurtaran paladindir afro
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: IMBA HOLY PALADIN??   IMBA HOLY PALADIN?? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 1:57 pm

matar demiş ki:
PALADİN CHARA SAHİP ARKADAŞLAR PALADİN HAKKINDA NEDEN BİLGİ PAYLAŞIMI HANGİ İTEMLERİN NEREDEN DÜŞTÜGÜ YADA RAİD SIRASINDANELER YAPILMASI GEREKTİGİ VS VS KONULARDA HOLY, PRO,T YADA RETRİ OLUNMASI KONUSUNDA BİLGİ VERİLMİYOR PALA HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ ARKADAŞLARDAN RİCA EDİYORUM ARTIK PALADİN BÖLÜMÜNÜ COŞTURALIM Very Happy

IMBA HOLY PALADIN?? Matar_18

kardeşim nette wow-loot diye bir sayfa var burda her sınıfın her talenti için örnek paladin:holy/prot/retri secenekerlini secip gerekli her itemi nerden hangi bosstan düştünü görteriyor ve klasslar için bilgilerde veri bu sitede raidlerde item lootunun önceliği bile sıralanıyor yani www.wow-loot.com adresinde herkese göre bilgi mevcut.bakmanızı tavsiye ederim...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: IMBA HOLY PALADIN??   IMBA HOLY PALADIN?? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 2:55 pm

KENDİM İÇİN DEGİL SİTEYE MİSAFİR OLARAK GİRİŞ YAPANLAR İÇİN SYLEDİM CÜNKÜ BİR ARKADAS BUNU SORDU

IMBA HOLY PALADIN?? Matar_26
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: IMBA HOLY PALADIN??   IMBA HOLY PALADIN?? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 3:34 pm

olur abi ben linklerim paladin için her talente gerekli itemleri ve düşen yerleri sorun değil
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: IMBA HOLY PALADIN??   IMBA HOLY PALADIN?? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 3:36 pm

allah seni 7 cihanda aziz eylesin cihan Very Happy

Misafir
Misafir

MesajKonu: gerekli lootlar   IMBA HOLY PALADIN?? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 3:50 pm

http://www.wow-loot.com/paladin.htm

abi bu limkte istediği item ve nerden düştükleri var baksın buraya istediği itemleri belirlesin gerekirse bizde düşürmek için yardımda bulunuruz alt kısımda holy/prot/retri spectine görede bakabilir ben siteye bunun gibi tüm classlarınkini linkleyim bari sadece palaya özel kalmasın ilgimiz Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: IMBA HOLY PALADIN??   IMBA HOLY PALADIN?? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 3:52 pm

ara ara girip inceliyor zaten adam sagoalsın

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: IMBA HOLY PALADIN??   IMBA HOLY PALADIN?? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 4:06 pm

oke abi sorun değil haberler başlığının altınada diğer tüm classlarınkini post ettim zaten zanırım bir çok arkadaşının işine yaracaktır en azından 70 olma yolunda ilerlerken neler alması gerektiğini bileceklerdir....

IMBA HOLY PALADIN??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Paladin Pull