The Turx Guild Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Turx Guild Forum

The Turx Guildimizin Forum Sitesine Hosgeldiniz...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Selam arkadaslar

YazarMesaj
dragonoic
Admin
Admin

Selam arkadaslar Empty
MesajKonu: Selam arkadaslar   Selam arkadaslar Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 11:34 pm

[i][b]Charım hacklendi ve banladılar acc mi ve en sonunda tekrar acc me ve druidime kavustum. Ben Class Master ım, Aetrendri. Ne zaman sorunuz olursa yanıtlamaya calısıcam.
Druid Healer lar icin talent agacını buraya koyucam, ama maalesef druid tank icin koymıyacam. Ama eger isterseniz tank talentlerini de konusabiliriz birlikte.
Beni oyunda bulamazsanız burdan bana kesin ulasabilirsiniz.

Druid healerlar icin konusıyım biraz. Mana regen ve sprit e abanıcaz healing up bunların arkasında gelecek ama bu demek deil ki 1 mana regen icin 15 20 healing up dusurucez. En son intellect e bakıcaz ama int imizinde yuksek olması lazım yani manamızın.

Tank icinde konusmak gerekirse dodge ve stamina kasıcaksınız. Kesinlikle soketlerinizde crit ya da ve benzeri hic bir soket olmıyacak sadece +12 stamina soketi olucak ve eger cok gerekliyse dodge soketi.

Zaten dps druidimiz sanırsam yok eger bi sorunuz olursa dps ile ilgili buraya bekliyorum sorunlarınızı eger ben oyundaysam oyundan da halledebiliriz...

En son dragonoic tarafından C.tesi Mart 15, 2008 3:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Selam arkadaslar Empty
MesajKonu: Healer druidler hakkında!!!   Selam arkadaslar Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 11:49 pm

Bir druid in healer olarak Karazhan Raid'ini tasıyabilmesi icin gerekli olan mana, spirit ve healing done seviyeleri nelerdir sevgili master? Bunlara bir netlik kazandirirsaniz sevinirim.

Ayriyetten healer itemlerini toplayan bir druid, gear ını tamamlarken nasil bir yol izlemeli?

Sevgilerle...

Not: The Turx Guild'inin yeni ve azimli resto druid i Kıdemsiz wow Player Shalen'den sayın ve degerli GM'imize yaptıgı muthis tanlıklardan dolayi tesekkurler. [Cok eglenceliymis yazmak buraya]. Unutmadan sevgili GM 'im halen 3 goldum var bilgilerinize sunulur.
dragonoic
Admin
Admin

Selam arkadaslar Empty
MesajKonu: Geri: Selam arkadaslar   Selam arkadaslar Icon_minitimePerş. Mart 06, 2008 2:20 am

Sprit i ne kadar olabilirse olmalı yani her iteminde neredeyse sprit olmalı sprit yoksa mana regen olmalı kesin. Healing up ında 1100+ olmalı. enchantlerinin hepsini yap ve soketlerin en yuksek en guzel soketler olmalı koyabildigin ve soketlerinde kesinlikle crit olmamalı sadece sprit veya mana regen ve healing up ve int olabilir biraz.

Atlas ı ac ve dungeonların hepsine bak hangi itemler cıkıyor hangi dungeonlardan diye. Buna baktıktan sonra o dungeonlara itemler cıkana kadar yapmalısın ve kafalık enchantin icin honor hold a reverd veya honored olmalısın simdi hangisi tam hatırlamıyorum ona bak ona gore kasarsın Smile itemlerini de bu sekilde cıkar ve normal dungeonlardan cıkar itemleri yeter. bide honorla alabildigin itemleri de alabilirsin mor itemleri.

Zaten ben oyundaykende yardımcı olurum daha fazla istedigin gibi hatta sana itemleri bakıp yardımcı da olurum... iyi oyunlar

Class master....

Selam arkadaslar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-