The Turx Guild Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Turx Guild Forum

The Turx Guildimizin Forum Sitesine Hosgeldiniz...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ornek olarak ilk istegimi ben dile getirmis olayım...

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Ornek olarak ilk istegimi ben dile getirmis olayım... Empty
MesajKonu: isteklerim..   Ornek olarak ilk istegimi ben dile getirmis olayım... Icon_minitimePerş. Mart 13, 2008 6:58 am

Sokaklarda çöp kalmasın, okulumuzun girişine bir üst köprü istiyorum, her gün bir paket marlboro istiyorum, daily questlerimi GM imiz yapsın istiyorum, düzenli olarak her member ın bana günde '3' gold vermesini istiyorum, t6 set istiyorum, black tample a gidip kapısını öpüp geri dönmek istiyorum, istanbul a 3. köprüyü istiyorum, ölmeyen rougelar istiyorum (kendisini bilir), acil çay istiyorum, yanına simit istiyorum, bir de mesajım burdan lütfen silinmesin istiyorum..
Jaydlyn
Officer
Officer
Jaydlyn

MesajKonu: Geri: Ornek olarak ilk istegimi ben dile getirmis olayım...   Ornek olarak ilk istegimi ben dile getirmis olayım... Icon_minitimePerş. Mart 13, 2008 7:01 am

Mahmuttan Uzak Bir Dünya İstiorum Eye Of Strom ADamını Bu kim dİe Soran HEriften ne hayır gelir ki ... Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: ben de ben de   Ornek olarak ilk istegimi ben dile getirmis olayım... Icon_minitimePerş. Mart 13, 2008 7:03 am

Ben de öyle bir dünya istiyorum ama olmuyor malesef... Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Ornek olarak ilk istegimi ben dile getirmis olayım...   Ornek olarak ilk istegimi ben dile getirmis olayım... Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 2:27 pm

- Bunları söylemek istiyorum.
- Sonra bunları okumanızı istiyorum.
- Daha sonra ne istediğimi anlamaya çalışmanızı istiyorum.
- Ve en son " bırak ya " diyip başka topiclere göz atmanızı istiyorum.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Ornek olarak ilk istegimi ben dile getirmis olayım...   Ornek olarak ilk istegimi ben dile getirmis olayım... Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 2:53 am

Yada hepsini sallayın abi; Biraz mutluluk ve huzur yeterli.... I love you
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Ornek olarak ilk istegimi ben dile getirmis olayım...   Ornek olarak ilk istegimi ben dile getirmis olayım... Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 12:34 pm

Aslı olmayan bir guild istiyorum, Fotokopiyle idare etmek istiyorum, Warriorlara tek atmak istiyorum, Rogouelerden SC kaldırılsın istiyorum, Warlocklar fear atamasınlar istiyorum, Emrenin de te ..... istiyorum Very Happy

En son HATA tarafından Salı Mart 25, 2008 12:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Jaydlyn
Officer
Officer
Jaydlyn

MesajKonu: Geri: Ornek olarak ilk istegimi ben dile getirmis olayım...   Ornek olarak ilk istegimi ben dile getirmis olayım... Icon_minitimeSalı Mart 25, 2008 12:37 pm

Hatasız Hata Yapmak istiorum Hata lara Hata Katmak istiorum İsmi Can Olan Hata lara Tecavüz etmek istiorum ... XD

Ornek olarak ilk istegimi ben dile getirmis olayım...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-