The Turx Guild Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Turx Guild Forum

The Turx Guildimizin Forum Sitesine Hosgeldiniz...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Leagacy Of Kain Serisi

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Leagacy Of Kain Serisi Empty
MesajKonu: Leagacy Of Kain Serisi   Leagacy Of Kain Serisi Icon_minitimeC.tesi Ocak 19, 2008 9:38 pm

Arkadaşlar bu serideki oyunların fanlarından aramızda olan varmı ?? en son bu seride DEFİANCE cıktı bundan sonra yeni oyun varmı ?? varsa ne zman gelicek ben herhangi bir sonuç bulamadın bulan varsa burayada yazarsa sevinirim Wink
Ignovyn
Admin
Admin
Ignovyn

MesajKonu: Geri: Leagacy Of Kain Serisi   Leagacy Of Kain Serisi Icon_minitimePaz Şub. 17, 2008 6:22 pm

Ben oynadım ama Vampires the masqurade daha saglam bence... Legacy of Kein i aldık ama oynanıs stili biraz zor geldiydi ...
https://theturx.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Leagacy Of Kain Serisi   Leagacy Of Kain Serisi Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 9:45 pm

+1 Vampires the masqurade oynanışı rahat bi oyun ama Legacy of Kein resmen çorba..
Echycia
Admin
Admin
Echycia

MesajKonu: Geri: Leagacy Of Kain Serisi   Leagacy Of Kain Serisi Icon_minitimePtsi Mart 03, 2008 8:51 am

énigma demiş ki:
+1 Vampires the masqurade oynanışı rahat bi oyun ama Legacy of Kein resmen çorba..

Masa Üstü oynatayım birde ben size onu
Ignovyn
Admin
Admin
Ignovyn

MesajKonu: Geri: Leagacy Of Kain Serisi   Leagacy Of Kain Serisi Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 8:22 pm

Haha Arkadaslar harun masaustu oyun Gm ligini super yapar ama cocuklara acı Harun sen ego tatmini yaptıgın oyunları biliyoruz Smile Cocuklara oynatıcaksan Egosuz oynat sonra fıtık olur cocuklar Smile

Saka bi yana Harun harbiden cok iyi oyun yazar oynatır ben ne kadar az da anlasam bir aralar 1-2 oyununda oyuncu olmustum... Ogreninceye kadar tabi sıkıntılı oluyor biraz ve ufak bir anektod Harunla oynadıgımız masaustu oyunların birinde adım Ignovyn di Ignovyn ordan kaldı Smile
https://theturx.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Leagacy Of Kain Serisi   Leagacy Of Kain Serisi Icon_minitimePerş. Mart 06, 2008 4:15 pm

Ignovyn demiş ki:
Haha Arkadaslar harun masaustu oyun Gm ligini super yapar ama cocuklara acı Harun sen ego tatmini yaptıgın oyunları biliyoruz Smile

Şiddet seziyorum jocolor
Echycia
Admin
Admin
Echycia

MesajKonu: Geri: Leagacy Of Kain Serisi   Leagacy Of Kain Serisi Icon_minitimePtsi Mart 10, 2008 4:18 am

Aaaa ne alakası var, ne şiddeti gelin siz gelin siz.. Oynatayım size Ben Masa Üstü. GELSENİZE hadi!!!!!
Misafir
Misafir

MesajKonu: ....   Leagacy Of Kain Serisi Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 5:31 am

Lagacy of Kain.. Üzerine oyun yapılmamıştır ve yapılamaz.. tek geçerim.. tüm serisini oynadım. yeni bir oyun gelmedi ve gelmeyecek çünkü son oyundu defiance.. sevgiler herkese..

Leagacy Of Kain Serisi
1 sayfadaki 1 sayfası