The Turx Guild Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Turx Guild Forum

The Turx Guildimizin Forum Sitesine Hosgeldiniz...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

deli bi rog işte (akıllısı işe yaramz bu classın) :D

YazarMesaj
muco
Misafir

deli bi rog işte (akıllısı işe yaramz bu classın) :D Empty
MesajKonu: deli bi rog işte (akıllısı işe yaramz bu classın) :D   deli bi rog işte (akıllısı işe yaramz bu classın) :D Icon_minitimeÇarş. Mart 19, 2008 12:56 pm

Ad :mustafa

Soyad :ergincan

Char Name :muco

Klas, Irk :rog,insan ewladıdır.

Armory link :gerk yokki (malum 50 lvl bi adamın linki ne yapasıınz)

Ressilence Surprised neki Very Happy Very Happy(şaka he)

Pve : arugal herhalde Very Happy

En son bulundugu guild ve cıkma (veya cıkmak isteme) sebebi : istanbul (cıkmadm daha)
ya adamlar cok asabi abi Very Happy ama zevkli bi güild tabi kabul ederseniz size gelmek isteriz

şimdi diyeceksin kardeşim sen delimisn illa kesmiş adamları birakıyosun ben bu oyunu zevk olsun diye oynuyom muhabet olsun diye 3 muhabetin arkadasından su yazı cıkıyor (darki diye bi lavuk var)
güild chat kendi mubatebetine ayırma Very Happy
neyse gelelim neticeye kabul ederseniz gelcem etmesenizde canınız saolsun biz istanbuldada takılırız
he bu arada istanbul da yaşar, kendi deyimimle deli işi yapar (bilgi işlem) aklım estikce bolca meslek kasarım Very Happy

beni neden alın diyom ( parasız halde cok iyi meslek power up yaparıım) o da yetmedi rogum o da yetmedi sizin gm kim oluo onla bi görüştürün beni Very Happy
muca
Misafir

MesajKonu: Geri: deli bi rog işte (akıllısı işe yaramz bu classın) :D   deli bi rog işte (akıllısı işe yaramz bu classın) :D Icon_minitimePerş. Mart 20, 2008 3:25 pm

ya abiler kabul etmiyonuz madem adam bi defol der ne bilem istemiyoz rog mog defol git der ne bilem hiç yoktan jardyn kowmasını beklerdim (
Ignovyn
Admin
Admin
Ignovyn

MesajKonu: Geri: deli bi rog işte (akıllısı işe yaramz bu classın) :D   deli bi rog işte (akıllısı işe yaramz bu classın) :D Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 3:46 pm

Her zaman Bekleriz.... Adam gibi adam olan ve insanlıgını bizlere gosterebilen bize arkadaslıgını veren herkese kapımız acık eger inv istiyorsan whodan Turx yaz online olanlara bir whisper ile officer arıyorum de elbet officerlarımız seni bulur... Simdiden sagol anlayısın icin ... Bu arada lvlmıs ırkmıs cinsiyetmis klasmıs hic onmei yok bizim icin muhim olan arkadaslık ve dostluk umarım bunları bize saglıyabilirsin ... Oyunda msjını bekliyoruz...

(Echycia Gm)
(Ignovyn - Warscream - Lauranthalas - Aglasis Co owner)
(Idil - Jaydlyn - MAthman Officer)

Oyunda online olarak isim bakıcaksan en azından inv edicek - debeilicek kisiler bunlar birde Rouge CM énigma....

İlgine tesekkurler
https://theturx.yetkin-forum.com

deli bi rog işte (akıllısı işe yaramz bu classın) :D
1 sayfadaki 1 sayfası