The Turx Guild Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Turx Guild Forum

The Turx Guildimizin Forum Sitesine Hosgeldiniz...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Druid class ını diğer class larla değerlendirmek!!

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Druid class ını diğer class larla değerlendirmek!! Empty
MesajKonu: Druid class ını diğer class larla değerlendirmek!!   Druid class ını diğer class larla değerlendirmek!! Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 1:44 am

Acaba bir druid hangi class lara karşı üstünlük sağlayabilir ( ya da böyle bir class varmıdır). Hangi classları görünce kacması öngörülür Smile Değerlendirme tabiki PVP acisindan yapilirsa sevinirim, heal atmaktan bahsetmiyorum çünkü kimse beni geçemez. Sevgiler..
dragonoic
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Druid class ını diğer class larla değerlendirmek!!   Druid class ını diğer class larla değerlendirmek!! Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 8:42 pm

Aasdasdasd.. Ben healer kısmını biliyorum ki healer olmez kolay kolay eger uzerinde adam gibi pvp itemi varsa. Her klasla da kapısır osnuna dek.
kimmiş en iyi healer duyamadım ? ((:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Druid class ını diğer class larla değerlendirmek!!   Druid class ını diğer class larla değerlendirmek!! Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 8:50 pm

tabiki de benim üzerime druid tanımam tanıyan varsa söylesin Smile))))
dragonoic
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Druid class ını diğer class larla değerlendirmek!!   Druid class ını diğer class larla değerlendirmek!! Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 2:44 am

Senin icin imbalık ancak odunlukta olur Very Happy rendeer asfmaklsfmalsfk

İmba odun = odun(shalen)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Druid class ını diğer class larla değerlendirmek!!   Druid class ını diğer class larla değerlendirmek!! Icon_minitimePaz Mart 23, 2008 3:33 pm

kıyafet düzeyinin eşit oldugunu farzederek konuşuyorum. feral druid warlock rogue shaman rahat kesiyor mage baya bi zorluyor genelde mage üstün. arms olmayan warriorları rahat kesiyor. prot paladinde çok zorlanıyor. resto druid fear a talent vermiş warlocku kesemiyor ancak mage kesebiliyor hemde dalga geçe geçe. feral druidi kesebiliyor gerisine pek o kadar şanslı deil gibi geldi ama resto druidle pek kimseyle kapışmadım heal yaptım paso. balance druid alayına gider gibi görünüyor:)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Druid class ını diğer class larla değerlendirmek!!   Druid class ını diğer class larla değerlendirmek!! Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 11:54 pm

PvP Kural 3: Her class, her class ı kesebilr önemli olan kendi class ından dayak yememektir Wink

Druid class ını diğer class larla değerlendirmek!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-